Konferencja dla małżeństw

 
Serdecznie zapraszamy na konferencję przygotowaną specjalnie z myślą o małżeństwach , oraz tych którzy się do tego przymierzają :)
Będziemy podczas trzech sesji wykładowych wspólnie się zastanawiać co w tym ważnym temacie możemy zrobić, co jeszcze możemy zrobić i co jeszcze możemy zrobić lepiej :)
Do pomocy zaprosiliśmy osoby z wieloletnim stażem małżeńskim i niesamowitym warsztatem - Grzegorza i Alinę Baczewskich.
To para służąca Bogu i ludziom jak dobrze pamiętamy od zawsze :) Mają dorosłe dzieci i przeszli przez nie jedno. Nie bez znaczenia jest również fakt, ze na co dzień Grzegorz praktykuje jako lekarz .
Będą więc wykłady, rozmowy, porady i dużo dobrej kawy, ciasta i uśmiechu :)
Wpisowe to 20 zł. od pary płatne przelewem na konto nr. 80 1560 1140 0000 9090 0020 9966 z dopiskiem Konferencja dla Małżeństw.
W dniu konferencji opłata na miejscu wynosić będzie 30 zł.
Prosimy klikajcie byśmy wiedzieli ilu nas będzie i mogli się jak najlepiej przygotować na wasze przyjęcie.
Zgłoszenia : https://www.facebook.com/events/2201934353445299/
Z radością na Was oczekujemy i z głębi serca błogosławimy !  
 
 
 

Social media

Cieszymy się, że odwiedziłeś nasze strony.

Jesteśmy ludźmi wierzącymi w żywego Boga, oddanymi Mu i kochającymi zarówno Jego, jak i naszych bliźnich. Stanowimy część ogromnego, powszechnego Kościoła Pana Jezusa Chrystusa.

Na tych stronach pragniemy przybliżyć Ci nasze doświadczenia codziennego życia w przyjaźni z Jezusem Chrystusem i być może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym możesz wespół z innymi wierzącymi poznawać jak wielki jest Bóg.  Więcej o nas ...